משלוח חינם בקנייה מעל 599 ש"ח

10% הנחה באמצעות קוד קופון - ביחדננצח

 1. ביטול רכישה והחזרת המוצרים:
  1. ביטול עסקה והחזרת מוצרים- ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן החוק מצוין):
   2. ניתן לבטל רכישת מוצר עד 14 יום מיום קבלת המוצר ובלבד שלא נעשה בו שינוי ו/או הוספה ו/או הטבעה, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בשיחה טלפונית ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות .
  2. 3. במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ- 100 ש"ח , בהתאם להוראות החוק .4. אם סופק המוצר ללקוח, חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספקים, על הלקוח .
   מוסכם כי הלקוח יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.5. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העסקה נשלח זה מכבר .6. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו , אלא לאחר שהספק נתן את הסכמתו מראש .

   7. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

   7.1 נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .
   7.2 אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין .
   7.3 במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .
   7.4 במידה ולא תתקבלנה הצעות לרכישת המוצרים המוצעים באתר.

   8. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה.

   9. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה, רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון .

   החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי , לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי .

 2. דין ושיפוט:

  הדין החל על ביצוע רכישות באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לפי העניין לבתי משפט המוסמך במחוז תל-אביב בלבד.

0
  0
  סל הקניות שלי
  לא נמצאו פריטים בסלחזרה לחנות