משלוח חינם בקנייה מעל 599 ש"ח

10% הנחה באמצעות קוד קופון - ביחדננצח

קלף למזוזה

קלף למזוזה – אין עוררין על חשיבות המזוזה בכניסה לביתנו. תשמיש קדושה זה הינו אחד החשובים ביותר במסורת ובמורשת היהודית. תפקיד המזוזה הוא משמעותי ביותר ומהווה תזכורת יומיומית עבורנו כעם בהודיה לאל אודות ההשגחה הפרטית ותזכורת לקיים מצוות ולהאמין בתורת הגמול. אך, ראוי להדגיש כי כיום מהווה המזוזה חלק מן הפולקלור הישראלי בהווייתו, לכן- סביר שתניחו מזוזה בכניסה לביתכם, גם אם אינכם שומרי מצוות אדוקים. היכנסו עוד היום לאתר של תפארת ישראל ותרכשו קלף למזוזה במגוון עיצובים וסגנונות.

למה לי לקנות קלף למזוזה?

שאלה נהדרת! רכישת קלף למזוזה יכולה להתאים במיוחד לרגל מעבר דירה שלכם. בנוסף, יכולה מתנה זו להתאים לחנוכת בית לקרובים והאהובים אליכם- אלו שאתם רוצים לדאוג להם ולשמור עליהם מפני כל צרה. אם אתם רוכשים זאת עבורכם, זו יכולה להיות הזדמנות מצוינת להתכווננות לקראת איזו אנרגיה הייתם רוצים שתשרה בביתכם, מה הן הברכות בהן אתם מברכים את עצמכם ואת בני ביתכם.

עיצובים

באתר שלנו תמצאו קלף למזוזה בגדלים ועיצובים שונים. נהוג לחלק את הסגנונות לעיצוב אשכנזי ועיצוב ספרדי. אצלנו תמצאו את העיצוב הקלאסי כמו גם עיצובים מהודרים בסגנונות רבים ושונים. כמובן כי על כל קלף יופיע אותו הנוסח ללא קשר לעיצוב. למקרה שתהיתם, על הקלף כתובות שתי פרשיות- שמע ישראל והיה אם שמע. כדאי לדעת כי "שמע ישראל" מופיע כדי להוות תזכורת לייחוד ואהבת השם, תחושות של הודיה על פועלו נכנסות לרוב תחת קטע זה. "והיה אם שמע" מופיע על הקלף על מנת להזכיר לנו את עקרון הגמול המדגיש את חשיבות קיום המצוות.

אז איך אני קונה?

אם הגעת עד כאן הבנת כבר את החשיבות ברכישה זו! חשוב לנו שתהיה לך את חווית המשתמש הנוחה והנגישה ביותר. תפארת ישראל הינה רשת המתמחה באסתטיקה מרהיבה של מוצרי קדושה כבר שנים רבות. באתר תוכלו להתרשם מהמבחר המרגש, להקליק על כפתור ובתוך רגע תשמישי הקדושה ומוצרי היודאיקה כבר בדרך אליכם. אנו מאחלים כניסה מבורכת לבית ושמחים להיות לצידכם בעוד אירוע משמעותי.

0
    0
    סל הקניות שלי
    לא נמצאו פריטים בסלחזרה לחנות