משלוח חינם בקנייה מעל 599 ש"ח

10% הנחה באמצעות קוד קופון - ביחדננצח

תקנון אתר "תפארת ישראל":

 1. כללי:
  1. הקניה באמצעות האתר "תפארת ישראל" כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. רכישה באתר מהווה את הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה, באופן שהתקנון מהווה חוזה בין הלקוח לבין תפארת ישראל. השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס לזכר ולנקבה כאחד.
  2. רשאים לעשות שימוש באתר ולרכוש את המוצרים המוצעים למכירה בתפארת ישראל מי שמלאו לו 18 שנים, וברשותו כרטיס אשראי בתוקף חשבון פעיל ו/או ברשותו דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט.
  3. הזמנה ואספקת המוצרים תתבצע על פי הוראות תקנון זה, "תפארת ישראל" שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את הוראות התקנון לפי שיקול דעתה בלבד וזאת ללא כל צורך במתן הודעה מוקדמת. ללקוח העושה שימוש באתר, לא תהא כל טענות ו/או תביעות כלפי תפארת ישראל בגין עדכון ו/או שינוי כאמור.
  4. כל זכויות הקניין הרוחני במוצרים הנמכרים באתר, בתמונות ו/או בכל התכנים באתר זה הינם של תפארת ישראל בלבד. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם ו/או להשתמש בכל דרך שהיא בכל התכנים האמורים לעיל אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב של תפארת ישראל. כל מי שיפגע בזכויות הקניין הרוחני של תפארת ישראל ייתבע לדין ויישא בכל הנזקים המוקנות לתפארת ישראל עפ"י דין, לרבות הוצאות משפט ושכ"ט עו"ד.
 2. הזמנת מוצרים:
  1. באתר מוצעים למכירה מגוון רחב של מוצרים.
  2. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, ישנם פעמים שלעתים מוצרים המוצגים באתר המכירות אזלו מהמלאי. במקרה כזה תקבל הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או טלפונית או ע"י אי אספקתו ביחד עם שאר המוצרים שהוזמנו. במקרה זה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תבוטל הזמנתך ולא תחויב בגין המוצר.
  3. תמונות המוצרים המוצגות באתר, הינן תמונות להמחשה בלבד.
  4. לעיתים תיאור המוצר אינו מדויק / מתאים מסיבות שונות, אנו מתנצלים על כך מראש יחד עם זאת לא נוכל לפצות את הלקוח בשל טעות כתיב בתיאור המוצר, אך נוכל לקבל חזרה את המוצר ולזכות את הלקוח בגין עלות המוצר.
  5. מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא תישא "תפארת ישראל" בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי המזמין.
 3. תהליך ההזמנה של הלקוח:
  1. לאחר ביצוע תהליך הקניה על ידך, תקבל אישור על כך בדוא"ל. אישור זה אינו מחייב את תפארת ישראל לספק את המוצרים והוא רק מעיד שפרטי הקניה נקלטו במערכת.
  2. רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה ו/ או יבוצע התשלום עבור ההזמנה במלואו באמצעי תשלום המקובל על תפארת ישראל, בנוסף, פרטי ההזמנה קרי כמויות ומחירים יאושרו ע"י תפארת ישראל, תחשב קנייתך כבת ביצוע.
 4. הזמנה משובשת ושירות לקוחות:
  1. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שרכשת באתר, הצעתך צריכה להתקבל ולהיקלט באתר תפארת ישראל באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבוש בקליטת הצעתך והזמנתך. אם תקבל הודעה בדבר תוכן שגוי בפרטי הצעתך או הודעה בדבר תקלה שארעה במערכת בעת קליטת הזמנתך, אנו ממליצים שתפנה אל שירות הלקוחות בטלפון 050-8527000.
  2. אם יחולו שיבושים או טעויות בתיאור המוצר, מחירו או בכל פרט אחר, תהיה תפארת ישראל רשאית לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין הזמנתך.
  3. נציגי הסניפים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה, כניסה לאתר והשימוש בו על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.
 5. אמצעי התשלום:
  1. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף, הניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות כדין ו/או בהעברה בנקאית/ביט.
  2. בעת קבלת המוצר תידרש להזדהות באמצעות תעודת זהות כתנאי לקבל המוצר וכן תידרש חתימתך על שובר התשלום באמצעות כרטיס האשראי ו/או על תעודת המשלוח הנושאת את ומחיר הרכישה.
 6. פרטיות הלקוח:
  1. הפרטים האישיים שיימסרו על ידך בעת ביצוע ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שיבוצעו על ידך, יישמרו במאגר המידע של תפארת ישראל ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר.
  2. תפארת ישראל מתחייבת לכך שהפרטים שמסרת לה נועדו ע"מ להעניק לך את השרות הטוב והאמין ביותר.
  3. תפארת ישראל מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים למניעת חדירה בלתי רצויה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הנך מאשר בזאת, כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד תפארת ישראל עקב פגיעות ו/או תקלות ו/או שיבושים.
 7. אספקת המוצרים שלנו:
  1. אספקת המוצרים תעשה במשלוח המוצרים ע"י תפארת ישראל ללא חיוב כספי להזמנות מעל 599 ₪, מתחת לסכום זה תחויב בעלות משלוח עפ"י המקובל בתפארת ישראל. משלוח מוצרים לחו"ל הינם בהתאם לנהלי תפארת ישראל והחיוב בגין השילוח ידווח ללקוח בעת ביצוע ההזמנה ויוצג בהזמנה שתועבר ללקוח.
  2. שליחת המוצרים הינה סטנדרטית כמקובל אצל תפארת ישראל וספק ההובלות שלה בתחומי הקו הירוק ולמקומות נגישים למובילי סחורה.
  3. זמני האספקה להם מתחייבת תפארת ישראל יתואמו עם הלקוח במועד ההזמנה ו/או בסמוך לאחריה. (עד כ- 7 ימי עסקים)  חישוב מועדי האספקה יהיו עפ"י ימי העסקים. כלומר, ימים א'-ה' למעט ימי שישי, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, תפארת ישראל תעשה כמיטב יכולתה כדי להקדים את זמן האספקה, אך אינה מתחייבת לכך.
  4. תפארת ישראל לא תישא בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון, מלחמה, רעידת אדמה, מזג אויר וכיוצ"ב, אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה.
 8. מחירים ותשלומים:
  1. תפארת ישראל שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא הודעה מוקדמת, המחירים הינם מפורסמים באתר.
  2. חיובך יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת, במחיר המוצרים, הכל בהתאם לסכום ההזמנה ו/או תשלום באמצעי אחר המקובל על "תפארת ישראל" (שיק מזומן מראש, העברה בנקאית מראש וכיוצ"ב)
  3. כל המחירים הינם כוללים מע"מ ואינם כוללים דמי משלוח לחו"ל / בארץ.
  4. מינימום הזמנה לביצוע הינו סך של 50 ₪ וכולל מע"מ למשלוח בישראל.
  5. מינימום הזמנה למשלוח לארה"ב הינו 100$ לא כולל דמי המשלוח.
 9. ביטול רכישה והחזרת המוצרים:
  1. ביטול עסקה והחזרת מוצרים- ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן החוק מצוין):
   2. ניתן לבטל רכישת מוצר עד 14 יום מיום קבלת המוצר ובלבד שלא נעשה בו שינוי ו/או הוספה ו/או הטבעה, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בשיחה טלפונית ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות .
  2. 3. במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ- 100 ש"ח , בהתאם להוראות החוק .
  3. 4. אם סופק המוצר ללקוח, חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספקים, על הלקוח בלבד.
   מוסכם כי הלקוח יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.
  4. 5. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העסקה נשלח זה מכבר .
  5. 6. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו , אלא לאחר שהספק נתן את הסכמתו מראש .7. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:7.1 נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .
   7.2 אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין .
   7.3 במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .
   7.4 במידה ולא תתקבלנה הצעות לרכישת המוצרים המוצעים באתר.8. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה.9. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה, רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון .החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי , לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי .

   10. מוצר מטעם חברת תפארת ישראל אשר הגיע ללקוח פגום/שבור על אחריות הלקוח לפנות לבית העסק עד כ – 14 ימי עסקים, בתום ימי עסקים אלו תפארת ישראל לא תישא בתוצאות בפגם/שבר המוצר.

   11. אין החזרה ו/או החלפה על מוצרים עונתיים, כלומר מוצר אשר נרכש בתקופת חגים ו/או מבצעים אלא אם חל בו פגם שלא במקום.

 10. דין ושיפוט:

  הדין החל על ביצוע רכישות באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לפי העניין לבתי משפט המוסמך במחוז תל-אביב בלבד.

0
  0
  סל הקניות שלי
  לא נמצאו פריטים בסלחזרה לחנות